Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Když studio UPP v roce 1994 zakládala parta nadšenců, měla velký sen – pracovat na hollywoodských filmech první kategorie. Doba se hodně změnila, ale sen se stal realitou.

UPP je dnes největším postprodukčním studiem ve střední a východní Evropě, a v kreditech má spolupráci s takovými filmařskými osobnostmi jako jsou například: Francis Ford Coppola, George Lucas, Robert Zemeckis, Neill Blomkamp, James Cameron, Tom Cruise, Ridley Scott, Sydney Pollack, Michael Mann, Neil Burger, Ron Howard či Chuck Roven.

Reklamní divize realizuje řadu projektů pro světoznámé ikony jako je Adidas, Bosch, BMW, Coca-Cola, Huawei, Honda, Samsung, McDonalds, Škoda a mnohé další.

UPP poskytuje prakticky veškeré služby obrazové postprodukce. Díky svým kvalitám a všestrannosti má také čest restaurovat vybrané filmy ze zlatého fondu české či světové kinematografie.   

Tohle vše je možné jen díky prvotnímu snu a lidem, kteří jej sdílí. Proto jsou naše dveře otevřené každému, kdo se chce svým umem podílet na špičkových projektech filmové nebo reklamní tvorby.

web

upp.cz

sídlo, office

Praha

oblasti

VFX

sociální sítě

Vimeo
Facebook
LinkedIn

Pracovní příležitosti

No job listings found.
Zobrazit více nabídek

Buď v obraze

Přihlaste se k našemu newsletteru, dáme vám vědět o novinkách v oblasti vzdělání, o nových oborech, o profesních tipech a tricích. Nebo sledujte naši Facebookovou stránku Animace pro film a hry, největší odborné skupiny profesionálů a fanoušků animace. Stránka zde: facebook.com/creatoola

Subscribe To Personalized Notifications

You are subscribing to jobs matching your current search criteria.

Email Notifications

Email notifications will be sent to you Subscribe

 

Custom RSS Feed

Your personalized RSS Feed is below, copy the address to your RSS reader. Subscribe