Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

  /  O Creatoole

O Creatoole

dolů

Creatoola je platforma, která žáky, studenty, absolventy, ale i rodiče a školy inspiruje a pomáhá jim orientovat se ve světě animace, vývoje her a vizuálních efektů (VFX).

Creatoola otevírá dveře k uplatnění v zajímavých profesích, a tím přispívá k rozvoji těchto kreativních oborů v ČR.

Proč Creatoola vznikla?

Obory animace, vývoje video her a VFX nejsou ve společnosti příliš známé a jsou tak často opomíjené jako kariérní volba mladých lidí.

Přestože generace dnešních dětí a mladých lidí konzumuje všemožný digitální obsah, mnoho z nich ani nenapadne, že mohou něco takového studovat a živit se tím. Chceme jim proto ukázat cestu se zajímavou perspektivou.

Řada produkcí, které pracují na nejrůznějších projektech i světové úrovně, je často limitována nedostatkem mladých a šikovných tvůrců napříč specializacemi. Creatoola tak spojuje jednotlivé světy – lidi, školy, studia.

Creatoola není jen virtuální

Creatoola není jen webová stránka www.creatoola.cz. V současné době vzniká plán toho, kde a jak se s Creatoolou setkat nejen v digitální podobě.

Bude to zejména na konferencích a festivalech Anifilm a Game Access. Plánujeme organizovat exkurze škol do studií a produkcí nebo přednášky a masterclasses profesionálních tvůrců přímo na školách.

Kdo stojí za Creatoolou

Creatoola je projekt iniciovaný Asociací animovaného filmu realizovaný v partnerství s Herním Klastrem Brno, festivalem Anifilm a konferencí Game Access.

Jsme otevřeni k navázání dalších partnerství.

Máte dotazy nebo zájem o spolupráci? Kontaktujte nás.

Napište nám