Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

MAUR film

Animace

Věnujeme se zejména animované tvorbě a v oboru animace patříme k největším producentům v ČR.

Vytvořili jsme řadu celovečerních animovaných filmů, krátkých animovaných filmů, kreslenou řadu on-line seriálu, dokumentů, hraných nebo instruktážních filmů. To vše s českými i zahraničními tvůrci, v mezinárodních koprodukcích jako hlavní producent nebo koproducent.

Mezi nejvýznamnější filmy patřil nedávný film Dcera, který vedle studentského Oscara a nominace na Oscara získal desítky dalších festivalových ocenění.
V našem týmu jsou vedle režisérů výtvarníci, scénáristé, produkční, animátoři i dalších filmoví profesionálové. Díky této široké základně se můžeme pustit i do ambiciózních projektů. Vedle samotného filmové animace organizujeme i výstavy, vydáváme knihy a vymýšlíme další podpůrné aktivity k distribuci a propagaci našich filmů.

V reklamě podporujeme zejména neziskové projekty, kde může vyniknout kvalitní animace a svobodnější autorský přístup.

Naše práce: Dcera, Divoké bytosti, Betonová džungle, Přes hranici, umirani.cz, Igeliťáky atd.

web

maurfilm.com

sídlo, office

Praha

Buď v obraze

Přihlaste se k našemu newsletteru, dáme vám vědět o novinkách v oblasti vzdělání, o nových oborech, o profesních tipech a tricích. Nebo sledujte naši Facebookovou stránku Animace pro film a hry, největší odborné skupiny profesionálů a fanoušků animace. Stránka zde: facebook.com/creatoola