Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Kouzelná animace

Animace

Naše kreativní produkční studio vzniklo v roce 2011 a navazujeme na tradici zlínské animované tvorby.

Specializujeme se na 2D animací a VFX, ale nebojíme se i dalších formátů. Vyvíjíme a produkujeme animovaný seriál A Little Pilot, nebo animovaný film Až na konci světa (2020), publikovali jsme knížku Slizký případ (2018), natočili D2: Vlakem až na konec světa (2020) a dokumenty Česká filmová avantgarda (2015) a Batalives: Baťovské životy (2017). Umíme i reklamu a pracujeme pro značky Hyundai, Datart, Eta, Májka, Euronics, Hamé, Redbull atd. V rámci koprodukce jsme se podíleli na Fany a pes, Kriminálka 5. C, Mimi a Líza: Záhada vánočního světla, Terezínský Brundibár, Eco Terro.

Disponujeme on-line střižnami, DIT zařízením, VFX pracovišti (NUKE) s šikovnými střihači a kompozitory. Starali jsme se mimo jiné o projekty: Bára Poláková: Kdyby, TV Mini Uni, Milkshake Bar, Největší dar, Chyby atd.

Ukázky prací

web

kouzelna.com

sídlo, office

Zlín, Brno

Pracovní příležitosti

No job listings found.
Zobrazit více nabídek

Buď v obraze

Přihlaste se k našemu newsletteru, dáme vám vědět o novinkách v oblasti vzdělání, o nových oborech, o profesních tipech a tricích. Nebo sledujte naši Facebookovou stránku Animace pro film a hry, největší odborné skupiny profesionálů a fanoušků animace. Stránka zde: facebook.com/creatoola

Subscribe To Personalized Notifications

You are subscribing to jobs matching your current search criteria.

Email Notifications

Email notifications will be sent to you Subscribe

 

Custom RSS Feed

Your personalized RSS Feed is below, copy the address to your RSS reader. Subscribe