Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Kouzelná animace

Animace

Naše kreativní produkční studio vzniklo v roce 2011 a navazujeme na tradici zlínské animované tvorby.

Specializujeme se na 2D animací a VFX, ale nebojíme se i dalších formátů. Vyvíjíme a produkujeme animovaný seriál A Little Pilot, nebo animovaný film Až na konci světa (2020), publikovali jsme knížku Slizký případ (2018), natočili D2: Vlakem až na konec světa (2020) a dokumenty Česká filmová avantgarda (2015) a Batalives: Baťovské životy (2017). Umíme i reklamu a pracujeme pro značky Hyundai, Datart, Eta, Májka, Euronics, Hamé, Redbull atd. V rámci koprodukce jsme se podíleli na Fany a pes, Kriminálka 5. C, Mimi a Líza: Záhada vánočního světla, Terezínský Brundibár, Eco Terro.

Disponujeme on-line střižnami, DIT zařízením, VFX pracovišti (NUKE) s šikovnými střihači a kompozitory. Starali jsme se mimo jiné o projekty: Bára Poláková: Kdyby, TV Mini Uni, Milkshake Bar, Největší dar, Chyby atd.

Ukázky prací

web

kouzelna.com

sídlo, office

Zlín, Brno

Buď v obraze

Přihlaste se k našemu newsletteru, dáme vám vědět o novinkách v oblasti vzdělání, o nových oborech, o profesních tipech a tricích. Nebo sledujte naši Facebookovou stránku Animace pro film a hry, největší odborné skupiny profesionálů a fanoušků animace. Stránka zde: facebook.com/creatoola