Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

  /  Senior Technical Artist/Character TD/Rigger

Senior Technical Artist/Character TD/Rigger

Warhorse Studios 9 active jobs (view) warhorsestudios.cz Published 3. 2. 2021 Location Praha, Czech Republic Category Technical director FX TD   Job Type Full-time   Description Hledáme pro práci v našem pražském studiu vedoucího technického umělce se zaměřením na character […]

Warhorse Studios
Published
3. 2. 2021
Location
Praha, Czech Republic
Job Type

Description

Hledáme pro práci v našem pražském studiu vedoucího technického umělce se zaměřením na character rigging, animaci obličeje, simulaci textilie, nástroje a pracovní postupy při tvoření charakterů. Ideální kandidát disponuje silnými technickými dovednostmi v daném oboru, uměleckým citem a vášní pro počítačové hry.

Hlavni náplň práce:
Vyvíjet nástroje a procesy, pečovat o character rigs / nastavení pro real-time charaktery
Úzká spolupráce s charakeráři, technickými umělci a animátory na modelech a jejich technicky vyhovujících parametrech
Pomáhat udržovat stávající pracovní postupy a systémy motion/deformation
Vyvíjet nové pracovní postupy pro proces výroby charakterů

Požadavky
Pokročilá znalost Maya, nejlépe minimálně 3 roky zkušeností s výrobou
Programovací zkušenost s Pythonem, MEL, C ++
Znalost programovacích frameworků: FBX SDK, OpenMaya API, PySide / QT
Zkušenost se zřízením produkčních postupů při dodržení směrnic
Dobrá znalost anatomie

Výhodou
Základní znalost C# nebo jiného vyššího programovacího jazyka
Zkušenost s 3ds Max a Maxscript
Houdini - Dynamixyz, Face FX nebo podobný software
Zkušenost s RBF a Smooth Skinning Decomposition
Zkušenost s CryEngine
Bakalářská nebo vyšší kvalifikace v oboru informatika, inženýrství, grafika, výtvarné umění nebo jiným souvisejícím

Nabízíme
Nabízíme práci v mladém kolektivu se zázemím nadnárodní firmy, možnost podílet se na vzniku další tří áčkové videohry v ČR

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete prosím reference projektů prostřednictvím kontaktního formuláře.

Použít
Drop files here browse files ...

Buď v obraze

Přihlaste se k našemu newsletteru, dáme vám vědět o novinkách v oblasti vzdělání, o nových oborech, o profesních tipech a tricích. Nebo sledujte naši Facebookovou stránku Animace pro film a hry, největší odborné skupiny profesionálů a fanoušků animace. Stránka zde: facebook.com/creatoola

Are you sure you want to delete this file?